HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Türkiye’de TEL ÇEKME ve CNC TEL BÜKME sektöründe 2018 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmekte olan SULTAN TEL VE TEL BUKUM, gelişimini bünyesine kattığı son teknoloji CNC büküm makineleri ile devam ettirmektedir. Sektöre yeni girmesine rağmen Bilinirliği ve Güvenirliği çok yüksek olan firmamız, kötü piyasa şartlarına ve yüksek rekabete rağmen kalitesinden ödün vermeden Büyümeye devam etmektedir. Özellikle CNC büküm ve Kaynaklı imalat işlemlerinde Sektörün en önemli oyuncusu olmuştur. Yaklaşık 50 Özverili çalışanı ve dinamik Yönetici Kadrosu ile ürün gamını arttırmaya devam edecektir.

Istanbul Sultangazi bolgesinde bulunan firmamiz uzerinden super parlak Tel ve bukulmus Tel urunlerini temin edebilirsiniz.

 SULTAN TEL VE TEL BUKUM firmamizda, düşük, orta ve yüksek karbonlu soğuk çekilmiş tel, parlak soğuk çekilmiş tel, bakır kaplı, galvaniz kaplı,fosfat kaplı tel, siyah ve parlak tavlı bağ teli, doğrultulmuş ve kesilmiş çubuk tel, taşlanmış ve polisajlanmış çubuk tel, aksesuar teli, 3 ve 2 boyutlu CNC bükülmüş ve şekillendirilmiş tel, paslanmaz bükülmüş tel, punta kaynaklı hasır tel, dekoratif panel çit teli, aratavlı vida teli, saplam, gijon, U bolt, lama profil, yarım daire profil, kare profil, altıgen profil, ucgen profil ve diğer özel profillere kadar uzanan genis bir urun yelpazesine sahibiz.

Bunlara ilave olarak Güçlü CNC makine kapasitesi ile  De monte veya Montajlı Züccaciye ürünleri, Mobilya Destek ürünleri, Mutfak Gereçleri, Ev Dekorasyon ürünleri, Aydınlatma ürünleri ve daha birçok Telden yapılmış ürün çeşidi ile Tüm Türkiyeye hizmet etmekteyiz.